Nález v Bratislavě

V přístavu našli mrtvou učitelku Violu! Policie týden mlčela, teď řekla proč

Učitelka Viola
Zdroj: JŠ Best English
Viola byla podle kolegů přátelská a vždy ochotná pomoci
Téma:

V bratislavském přístavě našli mrtvolu 34leté učitelky angličtiny Violy. Na těle měla mnohačetná zranění, přivolaní záchranáři se ji ještě snažili oživit, ale marně. Jak žena zemřela, zatím není jasné. Podle informací televize JOJ byla brutálně zbitá a znásilněná.

Policie do přístavu v Bratislavě vyjížděla už v pondělí minulý týden, dosud ale o případu mlčela. Volající na tísňovou linku nahlásil, že v přístavišti leží silně podchlazená žena. Záchranáři zjistili, že už nedýchá a má na těle početná zranění. Oživit se ji nepodařilo.

 

Přivolaný soudní lékař na místě cizí zavinění nevyloučil ani nepotvrdil. O příčině smrti má rozhodnout nařízená soudní pitva. "Vyšetřovatel v této souvislosti zahájil trestní stíhání ve věci zločinu zabití," informovali na facebooku slovenští policisté.

 

Podle nich nebylo možné informace k případu zveřejnit dříve, aby se případný viník z médií nedozvěděl postup policie při vyšetřování. "Díky tomu může vyšetřovatel doběhnout náskok pachatele a získat významné informace," doplnila policie.

 

 

Smrt ženy teď vyšetřují kriminalisté, kteří ujistili, že pokud by se ukázalo, že veřejnosti hrozí nebezpečí, informovali by o všem dříve. "Informace by byla okamžitě zveřejněná na sociálních sítích policejního sboru a v médiích," napsali policisté na facebooku.

 

Jako první zprávu odvysílala televize JOJ, podle níž měl zemřelou někdo brutálně zbít a zřejmě i bestiálně znásilnit. Šlo o 34letou učitelku angličtiny Violu, která pocházela ze Sniny. Podle kolegů byla vždy usměvavá a přátelská, píše portál tvnoviny.sk.

 

epa TN.cz