Exkluzivní průzkum

Víme, jak často chtějí ženy sex a kolikrát dosáhnou orgasmu!

Erotické foto
Zdroj: Mediafax
Erotické foto
Téma:
sex

Nový průzkum provedený mezi uživatelkami aplikace Kindara ukázal, že některé zažité stereotypy o ženách a sexu neplatí! Průzkum například ukázal, že ženy by chtěly sex mnohem častěji, než zřejmě muži předpokládají. Překvapivě pro ně také není tak složité dosáhnout orgasmu.

Dotazník zodpovědělo celkem 500 uživatelek aplikace, která má ženám pomoci otěhotnět nebo naopak nechtěnému těhotenství zabránit. Ukázalo se, že 53 % žen by chtělo sex častěji, než ho mají nyní. Skoro tři čtvrtě respondentek odpovědělo, že by sex chtělo více jak 3x týdně. A 13 % žen by se s partnerem chtělo milovat alespoň 6x týdně.

 

Ačkoliv se potvrdilo, že ženy dosahují orgasmu méně často než muži, výsledek není tak hrozný. Desetina žen dosahuje dokonce pravidelně během jednoho styku více orgasmů. 38 % žen se podaří vyvrcholit alespoň jednou. Jen necelá tři procenta žen nedosahují orgasmu vůbec a pro 8 % je orgasmus velká vzácnost.

 

 

Autoři výzkumu se odvolávají na průzkum provedený v roce 1994. Podle jeho výsledků dosahovalo pravidelně orgasmu jen 29 % žen. Za dvacet let se tedy výrazně zlepšila schopnost mužů uspokojit své partnerky.

 

 

 

Co je pro ženy důležité, aby si sex užily? V tomto případě se zažitý stereotyp potvrdil. Ženy potřebují cítit citové spojení s partnerem. Více než polovina žen odpověděla, že právě tento faktor je pro ně nejdůležitější. Na druhém skončila předehra, která je pro dobrý sex nejdůležitější pro necelou čtvrtinu žen.

 

 

Výzkum vyvrátil ještě jeden stereotyp. Jen 20 % žen totiž odpovědělo, že nemívají náladu na sex. Pokud něco ženám kazí sexuální život, tak je to stres.

 

 

 

Osmnáct procent respodentek si sex užije za všech okolností. Hodně žen také odpovědělo, že jim sex kazí další faktory. Mezi nimi se skrývá třeba vztah na dálku, léky, které zabíjejí chuť na sex a schopnost dosáhnout orgasmu nebo rekonvalescence.

 

O tom, jak se vyvíjel vztah žen k sexu pojednává reportáž magazínu Víkend:
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEXUÁLNÍ TOUHY: Po čem muži touží aneb dopřejte si v posteli pořádný odvaz!

Krásky z Playboye: Tady byla příroda pořádně štědrá! Hlasujte, která dívka je ta nejžhavější!

vbo TN.cz