premiér nevolil

Volby podle Babiše: Místo hlasování jel na výlet do zahraničí

Monika Babišová a Andrej Babiš
Zdroj: Profimedia
Téma:

Premiér Andrej Babiš sice vyzýval voliče, aby podpořili kandidáty jeho hnutí ANO, sám ale ve druhém kole senátních voleb k volbám nepřišel. I s manželkou dali přednost výletu do zahraničí,za dcerou Vivien.

Náctiletá Vivien se vydala na studijní pobyt do zahraničí na začátku října. Slunný podzimní víkend tak manželé Babišovi věnovali místo volbám právě své dceři. Fotku z dovolené sdílela premiérova manželka Monika Babišová na svém instagramovém profilu. "Už se nám po Vivi moc stýskalo," píše. Na fotce se pak se skleničkou v ruce spokojeně usmívá. Vedle sedí veselý Andrej, na kraji pak jejich dcera Vivien.

 

 

Premiér by volil za obvod Benešov a vybíral by tak mezi kandidátem Starostů a nezávislých Zdeňkem Hrabou a Jiřím Kozákem za ODS.

 

 

Minulý týden v době komunálních voleb a prvního kola voleb senátních se přitom k urně premiér přihnal mezi prvními. Ve druhém kole senátních voleb měla strana ANO 10 kandidátů. Z nich se do senátu probojoval jeden jediný, kandidát z obvodu Šumperk Miroslav Adámek.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mj TN.cz