zablokované účty

WhatsApp bez varování blokuje lidi. Zjistěte, zda nejste mezi nimi

WhatsApp
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Aplikace pro komunikaci WhatsApp začala bez varování mazat některé účty. Důvodem je užívání nepodporované verze této aplikace. Nemáte ji také nainstalovanou?

Aplikace WhatsApp, která patří společnosti Facebook, nepotěšila řadu svých uživatelů. Bez varování totiž začala některé účty mazat. Každý, kdo používá nepodporovanou verzi této aplikace, obdrží zprávu, že byl jeho účet "dočasně zablokován." Informoval o tom britský deník Mirror.

 

Pokud tedy dostanete tuto zprávu, budete si muset stáhnout a nainstalovat oficiální verzi WhatsApp. Aplikace se tímto krokem pokouší zamezit užívání neoficiální verze, která porušuje podmínky.

 

Mezi nepodporované verze patří WhatsApp Plus a GB WhatsApp, které uživatelům umožňují upravovat si aplikaci a přidávat nové styly. "WhatsApp tyto verze nepodporuje, protože nemůže ověřovat jejich bezpečnostní postupy," uvedla společnost.

 

 

Využíváte-li nějakou z nepodporovaných verzí WhatsAppu, můžete přejít na oficiální, aniž byste ztratili historii konverzací. Stačí si historii chatu zálohovat před stažením nové aplikace. Postup najdete na stránkách aplikace.

 

Pokud používáte oficiální verzi aplikace WhatsApp a váš účet byl přesto zablokován, je to pravděpodobně proto, že jste porušili smluvní podmínky. Jestli se ale domníváte, že jste žádné podmínky neporušili, můžete se na společnost obrátit prostřednictvím e-mailu.  

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neriskujete na sociálních sítích? Největší nebezpečí + triky, jak na ně
DĚSIVÉ! Těchto 80 osobních údajů o vás FACEBOOK ví!

sei TN.cz