Nečekaný kandidát

Z rapera americkým prezidentem. Kanye West chce vystřídat Trumpa

Téma:

Americký raper Kanye West chce ještě letos kandidovat na prezidenta USA. Své rozhodnutí zveřejnil na sociální síti. Podle amerických médií není jasné, nakolik to myslí vážně, a jestli už splnil nezbytné formality. Mluví se také o tom, že by mohlo jít o dobře promyšlenou součást kampaně prezidenta Trumpa, protože raper je jeho přítelem.

Z drsného rapera prezidentem Spojených států? Proč ne. Říká se přece, že v Americe se plní všechny sny. Světoznámý raper Kanye West, který natočil několik klipů i v Praze, oznámil, že chce kandidovat na prezidenta.

 

"Musíme naplnit americký slib tím, že budeme věřit Bohu, sjednotíme naše vize a vybudujeme svou budoucnost. Kandiduji na prezidenta Spojených států," prohlásil známý raper.

 

 

Nakolik je jeho plán vážný a jestli nejde jen o další rozmar miliardářské hvězdy, se teprve ukáže. Světová média totiž spekulují o tom, že by mohlo jít o dobře promyšlený předvolební tah Donalda Trumpa. Kanye je totiž jeho velký obdivovatel a mohl by tak pro Trumpa získat voliče z řad černochů.

 

Na twitteru, kde raper úmysl oznámil, už ho povzbudil miliardář a majitel vesmírné společnosti SpaceX Elon Musk. "Máte moji plnou podporu!" sdělil Westovi.

 

 

Někteří fanoušci rapera si ale myslí něco jiného. Kanye West prý není psychicky v pořádku.

 

Zpěvák je známý tím, že mu lékaři v minulosti diagnostikovali bipolární poruchu. Kanye West proslul také manželstvím s americkou profesionální celebritou Kim Kardashian, se kterou má 4 děti a miliardové rodinné impérium.

Související témata:
MN, kvo TN.cz