Premiérový díl

Život po Výměně: Veronika pořád nevaří! A jak to bylo s alkoholem?

Výměna manželek - Veronika a Jana
Zdroj: TN.cz
Jak se daří rodinám po Výměně manželek?

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát si musela Veronika poradit v domácnosti plné pavouků a lahví alkoholu. Jana na druhé straně čelila kritice v romské rodině, za kterou letěla až do Irska.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Jaroměřic, kterou tvoří Jana (38), Zdeněk (39), dcera Kateřina (8) a syn Vojta (4). Na druhé straně jste se seznámili s Veronikou (33), Petrem (35), dcerami Lili (1) a Karolínou (16) a synem Petrem (13), kteří žijí v irském Galway.

 

Veronika se hned po příchodu do nového bytu zděsila, všude totiž byly lahve s alkoholem. I v její rodině se vztah mezi Petrem a náhradní manželkou Janou vyhrotil kvůli alkoholu. Dvojice totiž vyrazila do místní hospody, Janě se tam ale zalíbilo víc, než by si Petr přál.

 

"Byli jsme domluvení, že půjdeme jen na hoďku, maximálně dvě. Pak ale dcera volala, že nemá klíče od bytu, tak jsem jí říkal, že musíme jít. Ona ale nechtěla, což mě vytočilo a z toho vznikla i ta hádka druhej den," uvedl Petr.

 

Podívejte se na zmíněnou hádku mezi Petrem a Janou:

 

Jana navíc s Petrovými kamarády otevřeně mluvila o sexu, což se náhradnímu manželi nelíbilo. "Nevím, jak je to jinde, ale u nás to normální není. Ženská s cizíma chlapama, který vidí poprvý, aby se mluvilo o takových věcech," vysvětlil Petr.

 

To Veronika se nakonec do chodu jaroměřské domácnosti zapojila. "Líbilo se mi tam, i když děti byly zlobivější, ta holčička mi dala zabrat. Jen ten malej kluk byl moc hodnej. Co mi ale psal Zdeněk, tak děti pořád zlobí," prozradila Veronika s tím, že s druhou rodinou komunikují po facebooku.

 

GALERIE: Středeční Výměna manželek v Irsku

1
/
15
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek - Všude pavouci a mejdan v hospodě - 2

 

Ani v romské rodině se toho ale příliš nezměnilo. "Manželka už tolik neřve, ale chtělo by to ještě vypilovat. A pořád čeká, až uvařím já," žertoval Petr. "My jsme žádný problémy neměli, u nás je to pořád super. Výměna nám dala pohled z druhý strany, můžeme si říct, že jsme na tom vlastně dobře," doplnil.

 

I na Janinu výtku, že se jejich život točí jenom kolem dětí, měli svéráznou odpověď. "My s ženou začneme žít, až děti vypadnou z baráku a budou mít svoje. Pak teprve budeme chodit na diskotéky," uzavřel Petr.

 

 

S druhou rodinou se nám zatím spojit nepodařilo. Manželé odmítli komunikovat, dokud nebude premiérový díl odvysílán. Podle jejich facebookových profilů se jim ale daří dobře a jsou spolu konečně spokojení.

 

Co Veronika prozradila o druhé rodině? A jak s odstupem času hodnotí všudypřítomný alkohol? Celý rozhovor s Petrem a Veronikou si poslechněte ZDE! Poslední díl Výměny najdete na NovaPlus. Všechny řady si můžete pustit na VOYO.

epa TN.cz