Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Zlepšete si karmu: 3 tipy na dobré skutky

GlaxoSmithKline, s.r.o.
Zdroj: GlaxoSmithKline, s.r.o.
Téma:

Nezáleží na tom, zda jsou malé nebo velké. Inspirujte se tipy, kde všude se dají konat dobré skutky.

 1. Kafe s babi
Dobrým skutkem můžete začít hned u vás doma. Schválně. Jak často chodíte s prarodiči
ven – s babičkou na kávu a zákusek, s dědou na poctivou a dobře vychlazenou hladinku? Určitě by to šlo i častěji. Projekt #kafesbabi a #pivosdědou si klade za cíl posílit vztahy mezi mladou generací a generací našich prarodičů. Vnoučata by se se svými babičkami a dědečky měla začít víc bavit a pozvat je na místa, kam by se sami od sebe nikdy podívat nešli. Nejde o nic složitého. Zapojení do projektu vás bude stát jen sdílení fotky s hashtagem #kafesbabi nebo #pivosdedou na svých sociálních sítích a drobnou útratu za občerstvení. Pokud vás ovšem nepozvou prarodiče, jak bývá jejich dobrým zvykem.

2. Venčení psů z útulků
Dobré skutky můžete konat i pro čtyřnohé mazlíčky. Konkrétně pro ty, kteří skončili za vysokým plotem psího útulku. Pes je, stejně jako člověk, sociálně založený tvor a přítomnost člověka, který mu věnuje svou pozornost, mu pomáhá zpříjemnit pobyt v útulku, eliminuje nežádoucí chování z důvodu nudy, zvyšuje míru socializace a snižuje u psa stres. Jednou procházkou uděláte tedy pejskovi bez domova ohromnou radost. Podívejte se třeba do
Dog Pointu, rezervujte si čas a vyrazte na procházku s opuštěným chlupáčem.

 

3. Pomáhejte pohybem i s prarodiči
Patříte-li mezi sportovní nadšence, můžete pomoci i pohybem. Třeba svou účastí v běžeckém seriálu Běhej lesy. Ten ve spolupráci se značkou Voltaren připravil speciální závod VoltaRUN, nesoutěžní běh a chůzi pro malé i velké, pro doprovod závodníků, hendikepované nebo pro ty, kteří si zatím na klasické trasy seriálu Běhej lesy netroufnou. Vzít tak můžete babičku i dědečka, strávit s nimi čas aktivně a současně uděláte dobrý skutek. Účastí na VoltaRUNU totiž pomáháte dětem s postižením pohybového aparátu. Za každý kilometr, který zdoláte v rámci VoltaRUN nebo všech ostatních závodů seriálu Běhej lesy, přispějete prostřednictvím Nadace Nova 2 Kč dětem se zdravotním postižením pohybového aparátu. Zúčastnit se může celá rodina a čím víc se vás zúčastní, tím větší budou příspěvek i zábava během závodů.

Ať už se necháte inspirovat výše uvedenými tipy, nebo se rozhodnete pomáhat jakýmkoliv jiným způsobem, uděláte někomu lepší den. Nesobecké jednání totiž přináší štěstí. A to za to stojí!


Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel, Voltaren Emulgel 10 mg/g gel, Voltaren 140 mg léčivá náplast jsou léky k vnějšímu použití. Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují diklofenak. Hřejivá náplast VoltaTherm je zdravotnický prostředek.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. © 2020 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

Související témata:
Komerční článek