fotogalerie konečně

Monika a Klárka mají konečně nový náhrobek! Je na něm vyrytý vzkaz

Téma:

Rodinný spor Kramných o náhrobek na hrobě Moniky a Klárky snad skončí. Původní náhrobek, který objednala matka Petra Kramného, je na vedlejším hrobu a Monika s Klárkou dnes dostaly konečně nový. Pozůstalým se nelíbilo, že ten původní patřil matce Petra Kramného, který je z dvojnásobné vraždy obviněný.

Rodina Moniky nechala do nového kamene vytesat dva vzkazy: "Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být klidně celým světem" a "Je jen jedno nepochopitelné štěstí v životě: Žít pro druhého... Je to ta nejkrásnější věc na světě."

 

Podívejte se v galerii na nový náhrobek Moniky a Klárky Kramných:

GALERIE: Dva hroby Moniky a Klárky Kramných

1
/
11
Zdroj: TV Nova
Dva hroby Klárky a Moniky Kramných - 11

 

Kauza Petra, Klárky a Moniky Kramných v poslední době nabrala nečekaný a poměrně bizarní směr. Rodina údajného vraha a obětí se začala naprosto nečekaným způsobem přetahovat o hroby.

 

Došlo to dokonce tak daleko, že Klárka a Monika mají každá dva hroby. Jeden od matky Petra Kramného, druhý od příbuzných mrtvé Moniky.

Nejpodivnější na tom ovšem je fakt, že oba hroby jsou v těsné blízkosti. A to pouhých 20 centimetrů od sebe! Matka Petra Kramného Irena má dokonce už na krku trestní oznámení, kterým reagoval Moničin bratr Radmil.

 

Situace kolem ostatků byla složitá od počátku. Když se v Karviné konal pohřeb Moniky a Klárky, byl Kramný držen v Egyptě. Pohřeb zařizovala jeho sestra Lenka. Bylo to v době, kdy byla přesvědčena, že její bratr Petr nemá na smrti svých "holek" žádný podíl.


Jenže teď už Lenka věří, že její bratr je vinen a hrob tak před nějakou dobou přepsala na rodinu Moniky. Místo posledního odpočinku matky s dcerou tak nyní oficiálně patří rodině obětí.


Jenže s tím se Irena Kramná odmítla smířit. A nastala tak absolutně šílená situace, kdy v jednom hrobu ležela Klárka a Monika, ale hrob vypadal jako oraniště bez výzdoby. Vedle pak honosný pomník a leštěný kámen, ale uvnitř žádné ostatky. To vše pár centimetrů od sebe.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rychtář dokončil hrob Bartošové. V textu na náhrobku jsou však chyby!

Prozrazeno. Už se ví, kolik Rychtář zaplatil za hrob Bartošové

Související témata:
TN.cz