Děsivé FOTO

Na obloze se zjevil obličej! Je to další znamení 3. světové války?

Boží znamení
Zdroj: Jeremy Fletcher
Téma:

Politická situace ve světě je teď velmi napjatá. Přesně sto let od vypuknutí 1. světové války se mnozí bojí, že bude ta třetí. Znamením by mohla být i fotka, kterou nedávno pořídil muž z Anglie.

Finanční ředitel Jeremy Fletcher se procházel na jedné z pláží anglického Norfolku krátce po bouři. Bylo to navečer a z odcházejících mraků vykukovalo sluníčko.


Šestapadesátiletý muž se na tuto přírodní podívanou zaměřil a nevěřil svým očím. Z mraků se vynořil obraz zářícího Boha. Angličan neváhal a pořídil fotografie tohoto pozoruhodného úkazu.


Mimořádná fotografie muže s bílým plnovousem v oblacích vzbudila obrovskou vlnu pozornosti. "Lidé to komentují tak, že to vypadá jako Bůh, ale může to být také Sean Connery nebo Karl Marx," sdělil deníku Daily Mail pan Fletcher, který dodal, že není věřící.

 


Boží úkaz ale nemusí být jen tak. Podle mnohých komentářů to může být varovné znamení pro svět, který se nyní nachází na pokraji válečné zkázy. Třetí světové války se začínají bát lidé po celém světě.


Obavy podporuje i staré proroctví. V pořadí třetí světovou válku předpověděla už známá bulharská věštkyně Baba Vanga. Podle ní má další globální válku odstartovat konflikt v sousední zemi Ruska v roce 2014. Podle současných událostí na Ukrajině to vypadá, jakoby se její předpověď naplňovala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Celebrity se vyjadřují ke spadlému letadlu: Nemůžu uvěřit, že se to stalo, píše Jandová

5 záhad Jurského parku. Podívejte se, co vám ve filmu uniklo

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz