nechutný útok

Nejsme žádné "roztahovačky": Češky bojují s facebookem o čest

Válka s facebookem
Zdroj: facebook.com

To, co možná vzniklo jako nevinný žert, má nechutné pokračování. Během pondělí a úterý vznikají na facebooku desítky skupin, které označují české dívky jako "roztahovačky". Poškozené ženy se brání, ale zdá se, že "virtuální epidemii" nepůjde lehce zastavit.

Během pondělí jsme vás informovali, že na facebooku vznikla nechutná stránka, která označuje dívky z pražských barů jako laciné "roztahovačky". Mnoho dívek, jejichž nahé fotografie zaplavily facebook, zřejmě rádo podlehne bohatým mužům, ale objevují se zde i dívky, které jsou nevinné a chtějí očistit své jméno.
 

Skupina byla nakonec zablokována, protože nesplňuje podmínky facebooku. Jenže virtuální epidemii se nedaří zastavit. Jedna skupina byla zrušenal, ale desítky dalších vznikají dál a dál. Brno, Olomouc, Vlašim, Benešov, Příbram, Ústí nad Labem, Cheb, Prostějov, Kolín a další a další města jsou spojovány s fenoménem "roztahovaček".
 

Erotické fotografie poškozených dívek najdete ZDE!
 

Desítky poškozených dívek, litry slz, zklamaní rodiče... Spousta dívek je v tom nevinně a nyní o sobě čtou, že se prostituují za pár korun nebo dokonce za drogy. Bude zajímavé, jak si s tímto nechutným fenoménem facebook poradí. O celou věc se zajímá zřejmě už i policie, která dostala několik podnětů od poškozených dívek.

 

sta TN.cz