Hokej

Jágr vyhlíží mistrovství světa

Jágr vyhlíží mistrovství světa

Český hokejový fenomén doufá v návrat do reprezentace.

Na tiskové konferenci u příležitosti golfového turnaje v Konopišti oznámil český hokejista Jaromír Jágr, že se bude chtít vrátit do reprezentace a zúčastnit se nejbližšího mistrovství světa. Lákají ho i olympijské hry ve Vancouveru.Jágr: chtěl bych se vrátit

"Chtěl bych se určitě vrátit do nároďáku. Je tam však spousta věcí, které mi v tom mohou bránit a jichž se musím vyvarovat. Především špatná forma. Nebudu se nikam cpát, když na to nebudu mít, to bych nikdy neudělal. Musím vědět, že pro tým budu přínosem," uvedl Jágr na tiskové konferenci.

Záleží hlavně na trenérovi

Vladimír Růžička se několikrát vyslovil pro účast Jaromíra Jágra na mistrovství světa i na olympiádě ve Vancouveru. "Je to pan hráč, v NHL toho dokázal hodně. Jarda je hráč, který do reprezentace nepřichází každý den. Jeho účast by byla přínosem,“ řekl Vladimír Růžička reportérovi tn.cz.


"Jakmile najdu příležitost, rád bych si s ním (Růžičkou) ještě před mým odjezdem promluvil, jak to cítí, protože on je zodpovědný za mužstvo jako trenér a bude záležet hodně na něm," uvedl Jaromír Jágr.

jvl, hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události