Fotbal

Zdeněk Zeman: Kubíček mě oslovil!

Zdeněk Zeman: Kubíček mě oslovil!
Zdroj: tn.cz,

Zeman v exkluzivním rozhovoru potvrdil, že byl osloven Jiřím Kubíčkem. Nyní trénuje CZ Bělehrad.

Renomovaný český trenér Zdeněk Zeman byl právě na soustředění v Rakousku, když našemu štábu potvrdil, že ho oslovil Jiří Kubíček, který by ho rád viděl jako trenéra české fotbalové reprezentace. "Ano, vím o tom, s Jiřím Kubíčkem jsem mluvil asi před měsícem, tedy ještě před mistrovstvím Evropy. Potom se ale dále nic nestalo. Já plně chápu, že české mužstvo bude vést někdo, kdo má více český fotbal na očích,“ uvedl Zdeněk Zeman v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova.

Český fotbal stále sleduje

Trenér, který dlouhou dobu koučoval v Itálii, potvrdil, že český fotbal stále sleduje. Obranu českého mužstva měl v Itálii "jako na talíři“.
"Ano, také sleduji český fotbal. Občas jedu do Prahy a chodím po zápasech. Když si vezmete, že 18 z 22 hráčů hraje v zahraničí, tak vám vyplyne, že je sleduji, když hrají. Například v Itálii hraje celá obrana národního mužstva," dodal charismatický kouč.

Nedvědova výkonnost ho nepřekvapuje

Na otázku, zda ho překvapuje, jak dlouho se Pavel Nedvěd udržel na výsluní odpověděl: "Mě to nepřekvapuje, protože já jsem také vyznavatel práce, a ten kdo pracuje, tak je na očích a on vždycky pracoval. O Pavlovi je všeobecně známo, že vždycky pracoval, takže jsem rád, že může dál hrát, i když má tolik let,“ uvedl Zeman.

Zeman: práci v Bělehradu beru jako novou motivaci

Zdeněk Zeman, který bývá nazýván nepřítelem číslo jedna italského fotbalu, protože se snažil očistit italský fotbal od dopingu, vzal práci u srbského týmu Červená hvězda Bělehrad. Práci u srbského týmu si vybral, protože to byla nejlepší nabídka, kterou dostal. "Doufám, že se budeme vylepšovat. S hráči mluvím italsky, mám dva spolupracovníky, kteří mi to překládají a navíc čeština ani ruština nemají k srbštině daleko, takže se dorozumím. Práci u Červené hvězdy beru jako novou motivaci,“ zakončil rozhovor.

hrc, Jan Kolečkář, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události