Fotbal

Kováč sestřelil fanouška. Mrkněte se

Fotbalista Spartaku Moskva Radek Kováč se v zápase s Lokomotivem představil v nezvyklé roli.

Mnoho fotbalistů zůstává po skončení kariéry u svého řemesla. Pavel Kuka se stal manažerem, bouřlivák František Straka je trenérem a Zdeněk Nehoda zase známým agentem. Na tom není nic neobvyklého.


Jako šafránu je však těch, kteří začali s výkonem budoucího povolání ještě během aktivní kariéry. A jedním z nich je reprezentant Radek Kováč. Známého lázeňského šviháka však překvapivě nečeká žádná prestižní funkce. S pořadatelskou vestou bude dohlížet na poklidný průběh utkání.

Podívejte se na video, které stojí za to!Pro dobrotu na žebrotu

Tyto domněnky jsou logickým vyústěním situace, která se přihodila v utkání Kováčova Spartaku s moskevským Lokomotivem. Spartaku se v poslední době vůbec nedaří a fanoušci už začínají být pořádně rozzlobení.


Jeden z nich už se na to nemohl dívat a vběhl na hřiště, aby svým "miláčkům" ukázal, jak se hraje fotbal.


Duchapřítomný Kováč se na okamžik vžil do role pořadatele a ukázkovým chvatem složil fanouška k zemi. Pro dobrotu na žebrotu - říkal si o chvíli později. Rozhodčí ho za tento zákrok totiž odměnil žlutou kartou za nesportovní chování. Protestní čin příznivce Spartaku možná přeci jenom k něčemu byl. Kováčův tým vybojoval alespoň remízu 2:2 a odvrátil třetí prohru za sebou.

Výsledky - 14. kolo:

Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2:2, Nalčik - Samara 1:1, Petrohrad - Perm 2:0, Tomsk - Chimki 3:1.

Jaromír Vlček, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události