Fotbal

Předseda Tottenhamu označil Fergusona za arogantního pokrytce

Předseda Tottenhamu označil Fergusona za arogantního pokrytce

Christian Ronaldo, Dimitar Berbatov, Robbie Keane, Alex Ferguson. To jsou jména, která hýbou Premier league.

Předseda Tottenhamu Daniel Levy je celý bez sebe, Manchester a Liverpool mu chtějí z týmu odvést dvě největší hvězdy.

Je Ferguson férový manažer?

"To, co dělá a říká sir Alex Ferguson v poslední době, je neuvěřitelně pokrytecké," začíná předseda týmu Premier league Tottenhamu Hotsupur Daniel Levy. Reagoval tak na fakt, že trenér Ferguson se velmi rozčiloval, když se Real Madrid točil kolem jeho klenotu, "gólostroje" Christiana Ronalda. Teď chce tím samým způsobem odlákat z Tottenhamu střelce Berbatova.

Liverpool hraje také falešně

Téměř stejná situace nastala kolem druhé hvězdy Tottenhamu Robbieho Keana. Toho by rád ve svých řadách přivítal Rafael Benítez, trenér Liverpoolu. "Jednání obou klubů je ostudné. Jasně jsme jim oznámili, že nechceme prodat ani Berbatova, ani Keana. Oni s hráči přesto jednali," uvedl Daniel Levy.

Porušili ligová pravidla?

Rozčílený předseda Tottenhamu pokračuje. "Máme důkazy o tom, že oba kluby jednaly s hráči i jejich manažery za našimi zády a tím porušily ligová pravidla. Proto jsme také podali oficiální stížnost na vedení Premier league." Celá tato situace má negativní vliv na průběh letní přípravy, protože hráči se více než o trénink zajímají o události kolem.

Berbatov dostal pokutu 40 tisíc liber

Bulharský útočník přišel o týdenní plat kvůli tomu, že na soustředění ve Španělsku dává všem jasně najevo svou nespokojenost z tahanic kolem přestupu do Manchesteru United. "Od začátku soustředění se tváří jako kakabus, nechce tady být," citoval britský list The People jednoho ze zaměstnanců Tottenhamu. Podle něj trenér Juande Ramos pokutoval Berbatova proto, aby chování sedmadvacetiletého Bulhara nenarušilo morálku v týmu.

Jan Pavlíček
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události