Fotbal

Ronaldinho napsal fanouškům dopis

Brazilský fotbalový záložník Ronaldinho z AC Milán napsal otevřený dopis fanouškům Barcelony.

Ronaldinho, brazilský fotbalový záložník  AC Milán, ve svém dopise děkoval všem fanouškům Barcelony za přízeň, kterou mu během jeho pětiletého působení v katalánském klubu projevili. Dopis ve středu přinesly oficiální stránky milánského klubu.

V Barceloně to bylo fajn

"Zaprvé chci říct, že jsem velmi pyšný na fanoušky Barcelony. Byl jsem v klubu po celou dobu šťastný, protože jeho příznivci se ke mně chovali vždy velmi laskavě. Dodávalo mi to velkou sílu," svěřil se Ronaldinho.


"Bavil jsem se hrou a měl jsem radost z toho, když to podobně cítili i fanoušci. V myšlenkách mi stále běží, že jednoho dne opět zamávám těm skvělým lidem na Nou Campu."

Fotbal je sport, který má nosit lidem radost

Brazilský fotbalista, který bude svou zemi reprezentovat v srpnu na olympijských hrách, přidal něco ze své nátury. "My Brazilci chceme lidi především bavit. To byl i můj cíl a byl jsem potěšen, když se mi to dařilo," pokračoval Ronaldinho.


"Fotbal je hra a sport, který má rozdávat radost. Je nutné ho hrát s úsměvem, jak to dělám já. Děkuji vám všem za to, že se budete smát se mnou," dodal v dopise míčový kouzelník.

jpz, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události