Fotbal

Muntari míří do Interu Milán

Portsmouth lanaří náhradu z Chelsea jménem Shaun Wright-Phillips.

Inter Milán pravděpodobně získá další posilu do svých řad v podobě Sulley Muntariho. Ghanský fotbalový útočník, který zářil na mistrovství Afriky, by měl milánské funkcionáře stát 14 milionů euro. 
Poté co Josého Mourinha odmítl Frank Lampard, hledá kouč milánského velkoklubu hráče, který by přišel místo hvězdy z Chelsea. Nyní se nejpravděpodobněji jeví příchod ghanského fotbalisty, který by se rád k milánským připojil co nejdříve. Podle italského deníku Gazzetta dello Sport se třiadvacetiletý hráč v novém působišti dohodl na pětileté smlouvě a měl by si každý rok vydělat okolo dvou milionů eur a na konci smlouvy dokonce ještě o půl milionu více. K přestupu se vyjádřil i sám hráč. "Miluji fanoušky v Portsmouthu, ale když vám zavolá Inter, musíte je vyslechnout. Už jednou jsem přišel o možnost hrát ve světovém velkoklubu (Manchester United), ale tentokrát si tu šanci nenechám utéct," prohlásil v pátek Muntari.

Do Portsmouthu míří Phillips

Až se zrealizuje přestup Muntariho, do Portsmouthu by se měl stěhovat londýnský rychlík Shaun Wright-Phillips. Portsmouthský trenér Harry Redknapp, který s lehkým srdcem pustil Milana Baroše, chce Phillipse přivést do klubu již delší dobu, ale až nyní by díky prodeji Muntariho měl konečně získat prostředky na jeho nákup. Křídelnímu útočníkovi nebo krajnímu záložníkovi, o kterého má zájem i Aston Villa, by v odchodu nebránil ani trenér Chelsea Scolari, který je potěšen, že v týmu zůstane Frank Lampard.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události