Fotbal

Kouč Manchesteru: Ronaldo zůstává

Přestoupí portugalský fotbalista do Realu Madrid, nebo zůstane v Manchesteru? Zdá se, že nakonec ještě vydrží na ostrovech.

Alespoň si to myslí stratég Rudých ďáblů Sir Alex Ferguson. Uznávaný Skot se prý s hráčem sešel a celá „letní kauza“ skončila poté, co si oba muži řekli vše pěkně od plic. Ronaldo totiž po skončení poslední sezony několikrát prohlásil, že chce přestoupit do španělského velkoklubu.


Schůzka opředená tajemstvím

O tom ale v Manchesteru nechtěli ani slyšet. Kdo by se jim taky divil, vždyť se jedná o jednoho z vážných kandidátů na zisk Zlatého míče pro nejlepšího hráče Evropy. Portugalský reprezentant je navíc stále ještě hodně mladý, představuje pro United jistotu zářné budoucnosti. „Bude za nás hrát i nadále, nehodláme ho prodat,“ uvedl na tiskové konferenci v Kapském Městě trenér United.


Ferguson se s Ronaldem sešel před pár dny, kdy si oba vyjasňovali svá stanoviska. Co přesně se na schůzce odehrálo, nechtěl kouč anglických mistrů prozradit. „To, co jsme si s Cristianem řekli, zůstane jen mezi námi,“ odbyl novináře Ferguson. „Řekli jsme si, jaký je postoj klubu a jak to vidí hráč,“ nechtěl být konkrétnější.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události