Fotbal

FC Sevilla: Ujfaluši nás podvedl!

Španělský klub FC Sevilla žádá po Ujfalušim peníze za to, že prý porušil platný kontrakt.

Český obránce Tomáš Ujfaluši má zaděláno na velký malér. Jeho červencový přestup do Atletika Madrid zřejmě neprobíhal tak hladce, jak se mohlo zdát.

Podepsal dvě smlouvy?

Vedení klubu FC Sevilla totiž vydalo prohlášení, ve kterém po bývalém obránci Fiorentiny požaduje blíže nespecifikovanou finanční částku za to, že před přestupem do Madridu měl podepsat smlouvu právě se Sevillou. Pokud by se tato informace potvrdila, znamenalo by to jasné porušení regulí a bývalý obránce Fiorentiny by se mohl dostat do značných potíží…


Lacina: Je to nesmysl!Podle hráčova agenta Dalibora Laciny jsou však požadavky Sevilly naprosto nesmyslné. "Je to pro mě nová zpráva, vylezl jsem teď z letadla a volá mi několik novinářů," zareagoval překvapeně a pokračoval: "Můžu vás ujistit, že neexistuje nic, na základě čeho by Sevilla mohla po Tomášovi cokoli chtít," řekl důrazně a větu pro jistotu několikrát zopakoval. Jednání Sevilly absolutně nechápe. "Byla jen jedním z mnoha zájemců o Tomášovy služby, to je všechno. Jestli se jich dotklo, že se rozhodl jinak, je to jejich problém," řekl pro tn.cz Lacina.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události