Fotbal

Jablonec věří v návrat Lafaty

Trenér Komňacký stabilizoval kádr a doufá, že Jablonec vylepší loňské umístění v lize.

Hlavně návrat kanonýra Davida Lafaty se probíral na tiskové konferenci Jabloneckého klubu. Jablonečtí věří, že přestup by se mohl zrealizovat ještě v úterý.

Vše je na dobré cestě

"Dokud byla minimální šance, tak jsme po Lafatově příchodu stále šli a věřím panu Peltovi, že hráče dnes přiveze,“ uvedl ředitel klubu Pangrác. "Za Lafatou jsme byli dvakrát ve Vídni hned na začátku přípravy a dohodli jsme se během deseti minut na podmínkách. Vše je zatím na dobré cestě,“ uvedl ředitel klubu Pangrác. "Už jenom to, že hrál v reprezentaci, budí u soupeřů respekt a hodně by nám pomohl,“ okomentoval Lafatův případný příchod trenér Komňacký.

Kádr se již měnit nebude

Trenér je se současným kádrem spokojen a mimo příchodu Lafaty nejsou na programu žádné další změny. Na hostování pravděpodobně odejde člen bronzového týmu ME "19“ Jan Vošahlík. „Teď je v týmu vysoká konkurence, kterou může zvednout ještě Lafata a než ho nechat sedět na lávce, bude lepší, kdyby šel na odpovídající hostování do Dukly, Čáslavi nebo jiného druholigového týmu,“ uvedl Komňacký. Francouz Akcelrod se neosvědčil. "Cizinec v základní sestavě musí být bomba a lepší než domácí hráč a to bohužel není,“ uvedl na adresu francouzského hráče trenér Komňacký.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události