Motorsport

Michael Schumacher je v Brně!

Michael Schumacher je v Brně!
Zdroj: TN.cz

Neuvěřitelná zpráva přišla z Brna. Legendární pilot formule 1 Michael Schumacher je v České republice!

Michael Schumacher přistál dnes kolem 16. hodiny na letišti v Brně. Utajovaný přílet nejlepšího pilota formule 1 ani nestačil vzbudit poprask, protože těsně po přistání německý fenomén v tichosti opustil letiště.Schumacher vyfocen!


V zas takové tichosti to ale nebylo, protože Schumachera vyfotil všímavý divák televize NOVA pan Sojčák. Ten tak poskytl definitivní důkaz "Schumiho" přítomnosti.


Zdroj: TV Nova


K dobru přidal i fotku podpisu, který mu německý šampion věnoval.Ještě lepší "úlovek" se podařil našemu reportérovi. Ten natočil bývalého šampiona formule 1, když se ubytoval v místním hotelu. Schumacher přijel do Čech i se svým bratrem, který je ex-pilotem formule 1. Ale ani jeden z bratrů nebyl ochotný poskytnout rozhovor. Podívejte se na video.Schumacher by měl testovat na brněnském okruhu


Podle našich informací se sedminásobný mistr světa přijel podívat na testy motorek, které budou v Brně probíhat tento týden. Je dost pravděpodobné, že Schumacher sám osedlá některou z mašin. Dobře informovaný zdroj nám potvrdil, že společnost Gunti Racing si od 28. července do 2. srpna pronajala Masarykův okruh v Brně, kde k testování dojde.


Kdo je Michael Schumacher?


Německý pilot Michael Schumacher je jednou z největších legend motoristického sportu. Sedmkrát dokázal vyhrát celý seriál formule 1. V letech 2000-2004 dokonce celý šampionát vyhrál pětkrát v řadě! Ve formuli 1 odjezdil celkem 250 závodů, ze kterých jich vyhrál neuvěřitelných 91. Ve formuli začínal v týmu Jordan, ale největší slávu a úspěchy zaznamenal ve stáji Ferrari. Po skončení kariéry v roce 2006 krátce testoval motocykl Ducati ve třídě MotoGP, je také poradcem a příležitostným testovacím jezdcem ve stáji formule jedna Ferrari.

hrc, Sportovní noviny, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události