Fotbal

Ronaldo: Odejdu do Realu!

Ronaldo: Odejdu do Realu!
Zdroj: TN.cz

Portugalec Ronaldo je rozhodnutý přestoupit do Realu Madrid.

Nekonečná sága o přestupu útočníka Christiana Ronalda zřejmě brzy dojde k rozuzlení. Sám hráč vydal prohlášení, že odchází do Realu Madrid a k týmu se připojí už příští týden!


Megapřestup za 100 milionů eur


Prakticky celé přestupové léto se nejvíce řeší otázka, zda portugalská fotbalová megastar Christiano Ronaldo přestoupí do španělského velkoklubu, či nikoliv. Vedení Realu neváhá vydat za jeho nákup neuvěřitelných 100 milionů eur, které jsou již připraveny na přesun do kasy Manchesteru. Ten sice o podobné transakci dlouho nechtěl ani slyšet, jenže teď to vypadá, že mu nezbude nic jiného než na přestup kývnout.


Samotný hráč je totiž pevně rozhodnutý, že chce příští sezonu odehrát v Madridu. A držet hráče v klubu proti jeho vůli, to by se nemuselo dvakrát vyplatit… “Příští týden letím do Anglie a povím panu Fergusonovi, že má jediná touha je hrát za Real Madrid a že o tom nebudu dále vyjednávat," říká jasně portugalský ostrostřelec.


Kdo je tady otrokář?


Je otázka, zda Ronaldovi tento suverénní přístup k přestupu doopravdy pomůže, nebo si kvůli němu ještě více uškodí. Už teď jeho kauza rozděluje fanoušky i samotné fotbalisty. Příkladem budiž odlišná vyjádření Ronaldových spoluhráčů Carlose Tevéze a Ryana Giggse. Zatímco prvně jmenovaný svého kamaráda podpořil, druhý ho otevřeně zkritizoval. Jako špatný vtip se navíc jeví slova bývalého předsedy FIFA Seppa Blattera, který nazval vedení Manchesteru za jejich odmítavý postoj moderním otrokářem. Nyní to ale rozhodně není anglický klub, kdo si klade podmínky a nehodlá o nich více diskutovat…


Ronaldo je přitom na velmi tenkém ledě, neboť ani Real si ještě není stoprocentně jistý, že Portugalce skutečně získá. “Já jsem ten poslední, který by o celé věci věděl něco nového. Kéž by tomu tak bylo!“ podotýká kouč Bílého baletu Bernd Schuster.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události