Hokej

Jágr se trefil v přípravě

V přípravném zápase, kde se proti sobě postavili dva výběry Avangardu, se Jágr poprvé prosadil.

Český hokejista Jaromír Jágr si v sobotu připsal první branku v novém angažmá. Jednalo se o zápas, ve kterém proti sobě nastoupili dva výběry Avangardu.

Jágr přitáhl diváky

Největší hvězda Omsku přitáhla do hlediště na první přípravné utkání před startem Kontinentální hokejové ligy přes 5 000 diváků.

Dobrý začátek se špatným koncem

Jeden tým nastoupil v bílých dresech a druhý v černých. V úvodu dominoval na ledě černě oděný tým, v jehož sestavě nastoupilo v prvním útoku české trio Jaromír Jágr, Jakub Klepiš a Pavel Rosa. Jenže češi nedokázali svůj tlak proměnit v úvodní branku. V průběhu první třetiny se tak do tempa dostali soupeři v bílém. Ještě v první dvacetiminutovce se prosadili Alexandrov a Averin. Ani druhá třetina se černému Omsku nevyvedla. Inkasoval další dvě branky.


Převaha bílých narostla až do šesti brankového náskoku. Teprve poté se prosadili černí a nebyl to nikdo jiný, než jejich největší hvězda Jágr. Klepiš přihrál Jágrovi a ten rozjásal celou halu. Fanoušci se konečně v závěru duelu dočkali toho, kvůli čemu do ochozů přišli. Aby viděli Jágra opět dávat góly, stejně jako během sezony 2004-2005, kdy v Omsku působil během výluky NHL. Po kladenském rodákovi měl šanci i další Čech, jenže Rosa se zblízka neprosadil. Černý Avangard tak i s největšími hvězdami překvapivě prohrál.

Výsledek:

Avangard (bílý) - Avangard (černý) 6:1. Třetiny 2:0, 2:0, 2:1.

jpz, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události