Fotbal

Anelka rozstřílel AC Milán!

AC Milán utrpěl na turnaji Ruských železnic zdrcující porážku. Čtyřmi góly se blýskl Anelka.

V zápase o třetí místo na turnaji Ruský železnic v Moskvě milánští nenastoupili v nejsilnější sestavě, když se do branky postavil Zejko Kalač a Kaká se na trávník také nepodíval. I přes absence se ale nedalo očekávat tak jednostrané utkání.

Fenomenální Anelka


Hráči Chelsea od začátku zápasu zcela dominovali a nedali milánským šanci se nadechnout. Účet zápasu otevřel již v 3. minutě Frank Lampard. Pak ale vzal otěže utkání do svých rukou fantom Nicolas Anelka, který čtyřmi brankami dal Chelsea rozhodující náskok. 
Opaření hráči AC Milán se nezmohli na odpověď a od 58. minuty čekali na závěrečný hvizd, který by ukončil jejich trápéní. Malou satisfakcí pro milánské hráče bylo, že dokázali vyhrát alespoň na rohové kopy. Pro velkoklub, kterým Milán bezesporu je, to ale byla jen malá náplast. Do statistik zápasu se zapsal i český obránce Marek Jankulovski, který v 78. minutě obrdžel jedinou žlutou kartu zápasu.


Hráči Chelsea se tak v posledních třech zápasech v Moskvě alespoň jednou radovali z vítězství. Nicolas Anelka v přípravných zápasech nsabíral celkem 7 branek a stal se nejlepším střelcem "Blues" v přípravě.


AC Milán- Chelsa 0:5

3. Lampard, 8., 18., 51., 58., Anelka.

Sestavy:

Chelsea (4-3-3): Čech (Cudicini 72), Ivanovič (Ferreira 61), Alex, Terry (c) (Carvalho 61), A Cole; Ballack (Deco h-t), Mikel, Lampard; Wright-Phillips (Sinclair 77), Anelka (Shevchenko 66), Malouda.


Milan(4-4-1-1): Kalač, Bonera (Paloschi 63), Simic (Digao), Maldini (Kaladze), Favalli (Antonini 63); Zambrotta, Flamini, Gattuso, Jankulovski, Pirlo, Ambrosini (Seedorf).

hrc, jpz, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události