Sport

Skvělý den pro newyorské Yankees

V zápase plném zvratů porazili baseballisté New Yorku "Anděly" z Los Angeles.

Ve včerejším zápase Major League Baseball viděli diváci divoké, ale zasloužené vítězství domácích Yankees.

Zápas plný obratů

Za domácí mužstvo nastoupila i nová posila Xavier Nady. A bývalý hráč Pittsburghu Pirates se hned výrazně podílel na vítězství svého nového týmu.
Zápas pro Yankees nezačal vůbec dobře a po čtyřech směnách prohrávali 0:5. V následujících třech však dominovali a otočili stav na 8:5. V osmém inningu se ale ve skvělém světle představila posila týmu Los Angeles Angels Mark Teixeira. Tomu se povedl Grand Slam, což je homerun při plně obsazených metách. Díky němu se vedení v zápase přeneslo opět na stranu hostů. Štestí se ale nakonec usmálo na domácí, kteří zvládli dohrávku a v divokém zápase zvítězili 14:9.

V New Yorku se mu líbí

Skvělý výkon předvedl právě Nady, který je ze svého nového působiště nadšený. "New York je úžasné město a já jsem moc šťastný, že tady mohu hrát. Nikde jinde bych si nepřál být více. Doufám, že se nám bude dařit a že půjdeme od vítězství k vítězství,“ řekl po zápase spokojený hráč.

Důležité vítězství

I manažer Yankees Joe Girardi byl po zápase v dobré náladě. "Byl to pro nás důležitý zápas. Předvedli jsme výborný výkon, možná zatím náš nejlepší. Potřebovali jsme vyhrát a to se nám také povedlo,“ vysvětlil. "Xavier chápe, jaké to je, hrát za Yankees. Trvalo mu sice pár dní, než si zvykl na nové prostředí, ale nyní už je všechno v naprostém pořádku,“ uvedl Girardi na adresu posily svého týmu.


Spoluhráč Rodriguez pokračuje v podobném duchu. "Máme skvělý tým. Xavier se dnes parádně předvedl, to ale neznamená, že výkon ostatních nestojí za pochvalu. Nadhazovači, pálkaři a kluci v poli zamakali, a proto jsme si zasloužili vyhrát.“


Jak se bude dařit Xavieru Nadymu v dalších utkáních se ukáže. V dalším zápase nastoupí Yankees na půdě Texasu Rangers.

jpz, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události