Fotbal

Ujfalušiho premiérová trefa v dresu Atlética

Český obránce Tomáš Ujfaluši se poprvé brankově prosadil ve svém novém klubu.

Ujfalušimu se podařilo splnit první cíl, který si dal, když přišel do Atlética Madrid. V přípravném utkání přispěl jednou brankou k vítězství svého týmu 4:0 nad Alcalou. „Jsem velmi šťastný, že se mi podařilo vstřelit první gól v novém týmu. Nejdůležitější však je, že „mančaft“ vyhrává a vypadá to, že máme dobrou formu. Všichni už se těšíme na zápas proti Schalke 04,“ spřádá Ujfaluši plány na utkání třetího předkola Ligy mistrů, které sehraje Atlético proti bundesligovému klubu.

Ujfaluši: Myšlenky na ligový titul? Na to je příliš brzy.

"Půjdeme krok za krokem. Myšlenky o ligovém titulu nejsou na pořadu dne. Nejprve se musíme soustředit na zápas proti Schalke, které má velmi silný tým,“ odpověděl Ujfaluši na otázku, zda věří svému týmu třeba i v boji o ligový titul.

Po nevydařené přípravě přichází procitnutí

Pro Atlético to bylo vůbec první vítězství z pěti zápasů, které „červenobílí“ odehráli v rámci přípravy na novou sezonu. Po dvou remízách a stejném počtu proher, které si Atlético přivezlo z mexického soustředění, přichází forma v pravý čas. Již 13.8. totiž madridský klub čeká v rámci kvalifikační fáze Ligy mistrů těžký zápas na horké půdě Schalke 04. Jejich aktuální formu prověří ještě příští úterý Rayo Vallecano.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události