Fotbal

Slavia získala dalšího cizince – slováka Petera Grajciara

Čtyřiadvacetiletý záložník podepsal smlouvu na tři roky.

Po chorvatském obránci Šikličovi, italském útočníkovi Litterim a guinejském záložníkovi Cissém přišel v letošním létě do Slavie další cizinec, tentokrát se jedná o talentovaného středopolaře Nitry – Slováka Petera Grajciara.


Je to pro mne čest


Grajciar se na přestupu do Slavie dohodl už dříve, v Nitře mu však běžel platný kontrakt až do konce kalendářního roku. Kluby tedy začaly jednat o odstupném a nyní došly k definitivní shodě. "Jsem rád, že se vše dotáhlo do úspěšného konce. Je pro mne ctí být v kabině s takovými hvězdami, jako jsou v kádru Slavie. Bylo mým snem hrát v evropském velkoklubu a to se mi splnilo,“ uvedl talentovaný fotbalista.


V jednom týmu se tak sejde i se svým velkým kamarádem, krajanem Dušanem Šventem. „Proti Dušanovi jsem si zahrál ještě v dorostu za Zvolen, když on byl ještě v Ružomberoku,“ zavzpomínal Grajciar, který již absolvoval s mužstvem první trénink, večerní zápas proti Příbrami ještě ale nestihne.


“Tak pěkný stadion u nás na Slovensku zatím nemáme. Těším se i na slávistické fanoušky, slyšel jsem, že patří v Čechách k nejlepším. Doufám, že si svými výkony získám jejich přízeň,“ přeje si.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události