Fotbal

Baroš si hledá práci. V Lyonu už ho nechtějí

Baroš si hledá práci. V Lyonu už ho nechtějí

Český reprezentační útočník Milan Baroš zřejmě definitivně opustí francouzský Lyon, kde je momentálně až čtvrtým útočníkem.

V hierarchii útočné linie jsou před ním momentálně francouzský megatalent Karim Benzema, Brazilec Fred a nově příchozí Frederic Piquionne. Baroš se stal pro Lyon díky své vysoké smlouvě nepohodlným a ani on sám nehodlá svá nejlepší léta kariéry strávit na lavičce.

Hráčův manažer Pavel Paska zájem Betisu Sevilla potvrdil

Pavel Paska, manažer Milana Baroše, o zájmu ze strany Španělů ví. "Prozatím je tady zájem španělského klubu Betisu Sevilla. V současné době jedná nejen Olympique Lyon, ale i zástupci naší agentury ISM," uvedl pro TN.cz Paska. Jestli má i nějaký další klub zájem o Barošovi služby, manžer nepotvrdil. Spekuluje se však o zájmu tureckého týmu Galatasaray Istanbul.Hvězda z Portugalska padá dolů

Hvězda fotbalového EURO 2004 se v posledních letech trápí. Po nepříliš úspěšném angažmá v anglické Aston Ville se Baroš přesunul do Francie v lednu 2007. Po nadějném úvodu angažmá ale na sebe útočník upozornil především skandálem s údajným rasistickým gestem vůči protihráči.


Na jaře 2008 Baroš raději než boj o základní sestavu v Lyonu zvolil hostování v anglickém Portsmouthu, aby si nezavřel dveře do nominace na letošní evropský šampionát.


V dresu Pompejí sice podával slušné výkony a pravidelně nastupoval v základní sestavě, během půl roku ale nedokázal vstřelit branku.

V Pompejích jej vystřídal "pavouk" Crouch

Daleko více v týmu zazářila jiná nová tvář Jermaine Defoe. Ten bude v nové sezoně nastupovat v Portsmouthu v útočné dvojici s Peterem Crouchem, který přišel z Liverpoolu.


Na Baroše tak nezbylo místo a vrátil se do Lyonu. Nový kouč Claude Puel sice slíbil Barošovi novou šanci, tu ale český forvard, rychlostní rekordman francouzských silnic, evidentně nevyužil.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události