Fotbal

Ronaldo zůstane v Manchesteru, kouč Realu to respektuje

Portugalská hvězda definitivně ukončila "letní přestupovou ságu" a dala na slova kouče United Sira Alexe Fergusona.

Trenér fotbalistů Realu Madrid Bernd Schuster akceptoval rozhodnutí portugalského záložníka zůstat v Manchesteru United, přestože o něj Real celé léto tolik stál. Informaci ve čtvrtek přinesl server deníku Marca.

Ronaldo: Real je má budoucnost

Třiadvacetiletý Ronaldo ve středu oznámil, že ještě další rok bude hrát v Manchesteru United. Jeho snem do budoucnosti ale zůstává zahrát si za Real Madrid.


Trenér Realu Bernd Schuster hráčovo rozhodnutí přijal a hlavně je rád, že se může se svým týmem v klidu připravovat na novou sezonu. Neustálé spekulace o případném příchodu Ronalda vytvářely na Bílý balet neúnosný tlak.

Schuster: I tak máme kvalitní kádr

"Respektujeme jeho rozhodnutí. Měl možnost udělat, co chtěl, a je škoda, že to tak nedopadlo, protože je to hráč, který by přinesl do našeho týmu velkou kvalitu. Teď už na tom ale nezáleží, i tak máme kvalitní kádr a chceme v nové sezoně uspět," prohlásil německý kouč Realu.


Když před pár dny přišel do madridského celku Rafael van der Vaart, už tehdy se šance na příchod Ronalda snižovaly. "Koupili jsme Van der Vaarta a do tří měsíců se nám vrátí Sneijder. Není tedy potřeba panikařit, máme dobré hráče," komentoval situaci Schuster.

Raúl: Máme skvělé fotbalisty

Rozhodnutí portugalského fotbalisty komentoval také kapitán a dlouholetá opora Realu Raúl González. "Cristiano oznámil, že zůstává v Manchesteru. Prostě k nám teď nepřestoupí a tím je věc uzavřená. Máme zde skvělé fotbalisty a dobrou partu."

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události