Fotbal

Talentovaný fotbalista Kalouda je po operaci

Vicemistr světa z loňského šampionátu fotbalistů do 20 let Luboš Kalouda v Mnichově podstoupil operaci poraněného třísla.

Svému ruskému zaměstnavateli CSKA Moskva by měl být jednadvacetiletý záložník k dispozici za čtyři až pět týdnů. Uvedl to oficiální web moskevského celku.


Talentovaný hráč odešel do Ruska v březnu. Brno za jeho přestup inkasovalo asi 130 milionů korun. Od té doby však odehrál jen závěrečné minuty v dubnovém zápase 7. kola ruské ligy proti Vladivostoku. Poté se dostal maximálně na lavičku náhradníků.

Konečně dostal šanci, ale tříslo jej zradilo

Ve středu konečně dostal příležitost od první minuty. V osmifinálovém duelu Ruského poháru proti třetiligovému soupeři ale odehrál jen 19 minut, než musel s poraněním pravého třísla odstoupit ze hry.


Následná lékařská vyšetření potvrdila nutnost operačního zákroku. Ten Kalouda podstoupil v německém Mnihově, podle specialistů se operace vydařila.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.