Fotbal

Spoluhráči si z Ronalda vystřelili, dali mu dres Realu

Poté, co se portugalský fotbalista vrátil do kabiny Manchesteru United, našel na svém místě trikot Bílého baletu. O Ronaldově přestupu do španělského velkoklubu se spekulovalo celé léto.

Nejlepšího hráče posledních dvou ročníku anglické Premier League, ve kterých s Rudými ďábli soutěži kraloval, spoluhráči rozesmáli hned při jeho návratu na Old Trafford. Třiadvacetiletý útočník po příletu z Portugalska našel na svém místě v šatně místo svých věcí dres Realu Madrid.

Ostrouhal Ronaldo, Blatter i Real

Na bílém triku se sice skvělo jeho jméno i oblíbené číslo 7, obojí ale bylo přeškrtnuto fixem. Spoluhráči tak reagovali na letní hit přestupových spekulací, kterým byla tzv. Ronaldova sága.


Portugalská hvězda totiž několikrát vyslovila přání odejít z United do Realu Madrid. Španělský gigant nakonec neuspěl ani s historicky nejvyšší nabídkou 70 milionů liber (přes 2,1 miliardy korun). Manchester totiž nechtěl o prodeji slyšet, nic si nedělal ani z toho, že se za Ronaldův přestup postavil i předseda Mezinárodní fotbalové federace FIFA Sepp Blatter.

Ronaldo se dobře bavil

Osobitý postoj, jaký k celé situaci spoluhráči zaujali, Ronalda upřímně pobavil. „Byl to perfektní způsob, jak ukázat, že neexistuje v týmu žádné napětí. Přijal to s úsměvem na rtech,“ prozradil anglickému The Sun zdroj z klubu. „Všichni se řehtali a napětí bylo pryč ještě dřív, než vůbec stihlo do kabiny přijít,“ dodala spojka anglického deníku.


Hvězda United do klubu dorazila z Portugalska, kde se zotavovala po operaci kotníku. Do parády si Ronalda hned vzali lékaři United. „Naši specialisté jsou velice spokojení s tím, jak se jeho stav vyvíjí. Momentálně od nás dostal individuální plán na další období,“ uvedl manažer týmu Sir Alex Ferguson.

Portugalce čeká ještě měsíční léčba

Jeho ovečky čeká už zítra zápase o Community Shield proti Portsmouthu. Tradiční trofej získá vítěz duelu mezi mistrovským celkem a držitelem Anglického poháru. Nedělní duel ale bude Ronaldo sledovat pouze z tribuny. „Je před ním ještě měsíc rehabilitace, potom se teprve bude moci vrátit k tréninku,“ informoval Ferguson.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události