Fotbal

Nová éra reprezentace? K smíchu!

Nová éra reprezentace? K smíchu!
Zdroj: TN.cz

Kouč Petr Rada šokoval. Své ovečky nasměroval zpět do proslulého hotelu Praha!

Když byl novým fotbalovým trenérem reprezentace zvolen v červenci exteplický Petr Rada, reakce fanoušků byla pořádně rozpačitá. Největší obavy měli z toho, že slibovaná éra změn se pod Radou nepodaří uskutečnit. A jeho první kroky jim dávají neomylně za pravdu…


Proslulý hotel Praha hlásí návrat!


Abychom Radovi ovšem příliš nekřivdili – k jedné velká změně skutečně došlo. Jenže člověk bohužel neví, zda se má po jejím zjištění začít smát, anebo brečet. Hráči mění ubytování – místo hotelu Plaza se budou na soustředění sjíždět opět do Dejvic, do “osvědčeného“ hotelu Praha!

Video: Trenér Rada s hotelem Praha nemá problém

Právě na tomto místě došlo k slavné aféře s prostitutkami, které si hráči pozvali na pokoj jako společnost k oslavě narozenin obránce Ujfalušiho. A to v den, kdy prohráli důležitý zápas v kvalifikaci na mistrovství světa s Německem… Aféru tehdy podle očekávání neodskákal nikdo z realizačního týmu, za strůjce mezinárodní ostudy byl zvolen samotný hotel. Jenže to už neplatí, viníkovi bylo odpuštěno.


"Já s tím nemám problém. V tomto případě sehrály svou roli především ekonomické důvody. Vzhledem k této změně budeme realizovat nějaká organizační opatření, například, že budou všichni bydlet na jednom patře," zhodnotil to lakonicky Rada.


Jeho vyjádření podpořil i generální sekretář ČMFS Rudolf Řepka. "Hotel Plaza byl sice velmi kvalitní, ale prostory byly dost stísněné. V prostornějším hotelu Praha jsme získali větší kvalitu za dobrou cenu," prohlásil pochvalně. Větší kvalitu za dobrou cenu. No, doufejme, že tím myslel jen pokojové zařízení…


Nominace nezklamala, Baroš opět v týmu


Dalším důležitým faktem “nové reprezentační éry" je i to, že se nepřestává věřit Milanu Barošovi. Ten sice kdysi platil za rychlého střelce, před kterým se třásly obrany po celém světě, jenže realita je už pár let úplně jiná!


Vyhaslý Baroš nedává góly, dostává se do problémů na hřišti i mimo něj a střídá kluby jako místa dovolené. Logicky tak o něj nikde dlouho nestojí, výjimku tvoří snad jen jeden tým z Česka – ten reprezentační! I to je jasným důkazem, že žádné změny nenastaly. Ale upřímně, čekal někdo od Rady vlastně něco jiného?

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události