Sport

Kostelecký: Chci jet ještě na dvě olympiády!

Kostelecký: Chci jet ještě na dvě olympiády!
Zdroj: tn.cz

Olympijský vítěz David Kostelecký odpovídal na vaše dotazy!

Střelec David Kostelecký se stal ze dne na den z neznámého sportovce váženou celebritou. V nedělním ránu totiž v Pekingu pro Česko vystřílel druhé olympijské zlato. “V první chvíli mi blesklo hlavou, že jsem si dokázal splnit celoživotní sen,“ přiznal dojatě krátce po svém triumfu v brokařské disciplíně trap nebo-li střílení holubů.


Rodák z Brna se účastnil již čtvrtých olympijských her. V roce 1996 v Atlantě obsadil až 31. místo. O čtyři roky později v Sydney už ale pronikl do finále, kde nakonec po rozstřelu s Italem Venturinim obsadil šesté místo. Na poslední hry v Aténách se mu nepodařilo získat nominační místo, a vše si tak vynahradil až o čtyři roky později…


Populární “Kostel“ je zpátky ve své vlasti už druhý den. Jak ho přivítali jeho nejbližší? Přichystali mu na oslavu slivovici, nebo padla volba na jeho oblíbené červené víno? Jaká vládla v Pekingu atmosféra? Dokázal si už plně uvědomit, co vlastně v minulých dnech dokázal? Zeptejte se sami. David Kostelecký byl exkluzivním hostem našeho on-line rozhovoru ve 20:00.

Čas vyhrazený pro dotazy již vypršel. Děkujeme všem, co se on-line rozhovoru zúčastnili.


Rozhovor


hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události