Fotbal

Ujfaluši: Na Anglii se hodně těším!

Videorozhovor s oporou české fotbalové reprezentace Tomášem Ujfalušim.

Fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši neviděl na prvním reprezentačním srazu po neúspěšném Euru žádné změny. Na středeční duel s Anglií je hodně natěšený a předvídá, že to nebude žádná "procházka růžovým sadem". Anglie totiž nastoupí v plné síle a po neúspěšné kvalifikaci na mistrovství Evropy si bude chtít ve Wembley udobřit své fanoušky. Proti anglické reprezentaci si Ujfaluši zahraje poprvé.


Kapitánská páska by mu udělala radost

Jako zástupce kapitána Tomáše Rosického má velkou šanci, že ve středu vyběhne na trávník v Londýně s kapitánskou páskou.


"Samozřejmě bych si to přál, ale ještě jsme se o tom, kdo bude kapitán, nebavili. Byla by to příjemná památka a vzpomínka na kariéru."

Byl jsem přesvědčený, že "Jankul" zůstane

Rozhodnutí jeko kolegy v obraně Marka Jankulovského pokračovat v reprezentační kariéře ho nezaskočilo.

Podívejte se, jak se na český tým chystají Angličané:


"Byl jsem přesvědčený, že Marek Jankulovski zůstane v reprezentaci i nadále. Pořád má totiž týmu co dát," prohlásil Ujfaluši na adresu zadáka milánského AC.

V Atlétiku je spokojený

Svůj nedávný přestup z Fiorentiny do Atlétika Madrid si nemůže vynachválit. Zkušený obránce se v novém prostředí brzy adaptoval a uvítal ofenzivní styl nového klubu. Rychlým tempem se i s pomocí filmů učí španělsky. Naprosto spokojený však bude jedině, když madridský klub postoupí z třetího předkola do hlavní fáze Ligy mistrů. V domácí odvetě bude Atlético smazávat porážku 0:1 ze hřiště Schalke 04.

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události