Sport

Pocení obtěžuje na každém rohu!

Nejhorší to je v hromadné dopravě!

Přestože podle dat z trhu spotřeba deodorantů v Česku roste, stále jsme daleko za zeměmi západní Evropy. Podle výzkumu značky Rexona používají lidé v Česku antiperspiranty a deodoranty méně než v zahraničí.


Například Angličanky spotřebují téměř 10 ks deodorantů na osobu a rok, zatímco v České republice se průměr pohybuje kolem 2,1 kusů na ženu a rok.Zároveň většina dotazovaných uvedla, že jim pach potu vadí, a to především v prostředcích MHD (91 %) a až 95 % obyvatel se domnívá, že nejlepšími pomocníky v boji proti potu jsou antiperspiranty nebo deodoranty. Přesto je stále používáme velmi málo.
Na základě výsledků se značka Rexona rozhodla realizovat zajímavý experiment ve spolupráci s herečkou Adélou Gondíkovou.
Ta nebude od 20. srpna 2008 po dobu pěti dní používat žádné prostředky proti pocení. Více informací o jejím „deo experimentu“ naleznete na www.stoppotu.cz.
kat
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.