Sport

Synek: Denně trénuji čtyři hodiny

Stříbrný skifař na olympiádě v Pekingu Ondřej Synek odpovídal na vaše otázky v on-line rozhovoru.

Synek v olympijském finále nestačil jen na Nora Olafa Tufteho, který oproti předpokladům obhájil zlato z her v Aténách. Vítěz Světového poháru Synek sice odjížděl do Pekingu se zlatými sny, v nervydrásajícím a vyčerpávajícím závodu se ale stříbro zlatu takřka vyrovnalo.


"Denně trénuji čtyři hodiny, s regenerací to zabere osm hodin," prozradil český veslař v jedné z odpovědí našeho on-line rozhovoru. Olympijským hrám v Pekingu přizpůsobil poslední čtyři roky své kariéry.


"Začal jsem veslovat, protože jsem byl malý, tlustý a chtěl jsem sportovat," odpověděl na jednu z mnoha otázek. Ohledně další olympiády v roce 2012 v Londýně doufá, že získá zlato. Zároveň ale podotknul, že štěstí a zdraví jsou vrtkavé.  

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOVĚDI ONDŘEJE SYNKA NAJDETE ZDE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


S druhým místem je spokojený

"Před závodem jsem samozřejmě doufal v první místo, ale jsem rád i za druhé," řekl Synek, jenž se viditelně vydal ze všech sil. Po dojezdu se mu dokonce udělalo nevolno a zpátky na nohy mu pomohlo až vydatné ledování.


Pětadvacetiletý český veslař po pátém místě na dvojskifu v Aténách získal první olympijskou medaili, ale na velké zlato stále čeká.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události