Fotbal

Pamplona: Plašil není na prodej!

Španělský klub popřel informace o odchodu českého reprezentačního záložníka z Osasuny.

Jaroslav Plašil patří k základním stavebním kamenům české fotbalové reprezentace, a proto se také těší zájmu zahraničních klubů. Spekulovalo se o jeho přestupu do anglické Aston Villy, Boltonu nebo Fullhamu. Aston Villa i Bolton dokonce předložily konkrétní nabídky, ale to nechalo majitele španělského klubu zcela v klidu. Ti totiž s Plašilem počítají i nadále do základní sestavy.

Izko: Pamplona nemá zájem Plašila prodat

Prezident Osasuny Patxi Izko chtěl učinit konec spekulacím a tvrdí, že je šestadvacetiletý univerzální středopolař je neprodejný. "Víme o něčem jen z novin, ale stejně se o jeho možný prodej vůbec nezajímáme. Pro naše plány je nepostradatelný," uvedl Izko, který tak jen potvrdil domněnky, že pro trenéra Jose Angela Zigandu je český záložník klíčovým hráčem.

hrc, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.