Sport

Phelps si získává pověst Casanovy

Osminásobný olympijský vítěz Michael Phelps začal údajně chodit s australskou plavkyní Stephanií Riceovou.

Fenomenální plavec je hvězdou, o kterou se do této doby zajímala téměř výhradně sportovní média. Sportovec bez excesů a milostných románků, který svůj den dělí mezi bazén a posilovnu, nebyl pro společenské magazíny zajímavý. To se ovšem změnilo. Na veřejnost totiž prosákly informace, že plavec se stylem života čistším než duše řádové sestry, údajně "randí" hned s dvěma dívkami naráz.

Plavkyně nebo modelka?

Je pochopitelné, že elitní plavec si bude hledat stejně vybranou společnost, kterou má být americká plavkyně Amanda Beardová a britská modelka Lily Donaldsonová, přičemž obě ženy jsou si v mnoha věcech podobné. Například v tom, že olympijská rekordmanka z Atén Beardová, není jenom výbornou plavkyní, ale je i krásnou ženou.Nechala se dokonce zvěčnit podobně jako americká tenistka Ashley Harkleroadová v pánském časopise Playboy. Těsně před olympijskými hrami v Pekingu se navíc stala tváří organizace PETA, která bojuje proti zabíjení zvířat kvůli kožešinám.

Jednoduché počty

Aby toho nebylo málo, tak se na scéně objevila ještě třetí žena. Při pondělním focení plavek Speedo se třiadvacetiletý plavec se podle americké zpravodajské televize ABC News sblížil s australskou plavkyní Stephanií Riceovou. Věci prý nabraly tak rychlý spád, že pár byl spatřen mimo olympijskou vesnici v nočním klubu ve vášnivém obětí. “Vážím si ho jako sportovce, kvůli tomu, co dokázal, nic víc v tom není.Na druhou stranu mi lichotí být v jeho společnosti,” reagovala na spekulace trojnásobná olympijská šampionka.Pikantní je na celé věci fakt, že jméno Riceové bylo před olympiádou spojováno s jejím krajanem a rovněž plavcem, Eamonem Sullivanem. Co jsou však dvě stříbrné medaile proti osmi zlatým, že?


Zdá se, že fenomenální plavec se ve svém volném čase už nevěnuje pouze poslouchání hip-hopu a “vrtání se” v motoru svého auta, což byly do této doby jeho hlavní záliby.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události