Fotbal

Vypukla mánie jménem Baroš!

Milan Baroš byl v Turecku přivítán opravdu ve velkém stylu. Hořely bengálské ohně!

Český reprezentant Milan Baroš se po přestupu do tureckého velkoklubu Galatasaray Istanbul bude muset připravit na život filmové hvězdy. Na letišti ho totiž vítaly stovky fanoušků.Přivítání bengálským ohněm

Šestadvacetiletého Baroše musela provést davem ochranka a fotbalista fanouškům se šálou na krku mával a rozdával úsměvy. V okolí dokonce hořely bengálské ohně a turečtí příznivci vyvolávaly Barošovo jméno. "Co se odehrávalo na letišti, bylo něco fantastického," uvedl evidentně spokojený Milan Baroš.Fanoušci také zahltili klubové stránky. Jen na zprávu z letiště se za hodinu podívalo přes dvacet tisíc návštěvníků. Vedení představí Baroše ještě v podvečer představí na oficiální tiskové konferenci.

Baroš bude připraven proti Kayserisporu

Po oficialitách v klubu absolvoval tiskovou konferenci, hodinový individuální trénink a pak měl pohovor s německým koučem Galatasaraye Michaelem Skibbem. "Byl to všeobecný přátelský rozhovor, nějaké záležitosti kolem herních činností jsme zatím neřešili,“ řekl český fotbalista. "Na to přijde řada při pátečním tréninku s celým týmem, který začne v 18 hodin místního času,“ dodal Baroš.


V pátek ráno absolvuje Baroš také zdravotní prohlídku a zbytek formalit. Galatasaray hraje v neděli na hřišti Kayserisporu a Milan Baroš by se měl objevit v nominaci k utkání. V pondělí ho čeká návrat do Prahy na sraz reprezentace.

hrc, tn.cz, mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.