Hokej

Extraligové kluby lákají fanoušky na hokej auty a dívkami

Rychlá auta, florbalové exhibice, autogramiády nebo představení atraktivních roztleskávaček, tím vším hokejové kluby lákají fanoušky na své stadiony. Extraliga startuje už 9. září.

Nejzajímavější akci podle všeho naplánovali pro své věrné fanoušky na Spartě. Ve středu 3. září bude v pražské sportovní hale Podvinný mlýn čekat na příchozí bohatý program, který okoření florbalová exhibice. Do té se zapojí jak hráči holešovického klubu, tak jejich příznivci.


Od půl páté odpoledne se fanoušci budou moci setkat třeba s novými posilami Sparty Davidem Výborným, Martinem Ručinským, Michalem Brošem nebo Ondřejem Kratěnou, kteří se zapojí také do velké autogramiády. Svou formu před sezonou prokáží na akci také sparťanské roztleskávačky Ice Cats.

Ve Znojmě vsadili na auta

Atraktivní podívanou dopřejí ve středu fanouškům také ve Znojmě. Společně s Orli se v rámci programu nazvaného "Představení dravců" budou před Hostan arénou prohánět nové modely automobilky Jaguar. Mezi šestou a sedmou hodinou večerní proběhne také představení hráčů a následná autogramiáda.


Ve čtvrtek pak ve tři hodiny odpoledne vypukne v Pardubicích Fan Street Party. V den poslední generálky na extraligu s Kladnem na východě Čech během dvouhodinového programu předstoupí před fanoušky představitelé a hráči Moelleru. Chybět nebudou ani zde rychlá auta nebo soutěže v rámci doprovodného programu.


Velkou slávu pak chystají na pátek večer v Litvínově, kde si připomenou padesát let místního klubu v nejvyšší soutěži. Na programu je představení nových posil týmu a také autogramiáda mužstva.

Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události