Fotbal

Nový cíl Manchesteru City? Brankář Buffon!

Dalším úlovkem, na který má políčeno bohatý šejk Al-Fahim, je Ital Gianliuigi Buffon!

Bohové musejí být šílení. Tak zní název oblíbené komedie, která by se mohla přejmenovat na Majitel Manchesteru City zešílel určitě.


Letní přestupní termín sice v pondělí v noci skončil, ale z šejkova tábora se stále ozývají nová a nová jména vytipovaných posil.


Ty však může přivést až v lednu.


Poté, co do světa vyšly zprávy o jeho neodolatelných nabídkách za Cristiana Ronalda a Fernanda Torrese, kterými se chystá v zimě oslnit, už má v hledáčku další velkou rybu. Je jí reprezentační gólman Itálie a brankář Juventusu Turín Gianluigi Buffon.


City je prý připraveno nabídnout 70 milionů euro


Podle čerstvé informace serveru Leggo je City připraveno za zřejmě nejlepšího fotbalového gólmana současnosti nabídnout až 70 miliónů euro (zhruba 1,7 miliardy korun).


Miliardář Sulajm Al-Fahim, který anglický klub koupil teprve v pondělí, tak hodlá za každou cenu dostát svému slovu, že se jeho mužstvo co nejvíc přiblíží londýnské Chelsea.


"Myslím, že jediná věc, která Manchesteru City chyběla, byl investor schopný koupit ty nejlepší hráče světa," řekl nový boss a pyšně podotkl: "Jestliže opravdu můžeme koupit hráče světové kvality, tak to uděláme. Chceme jen ty nejsilnější a nejlepší!“


Al-Fahim chce všechny. Zláká alespoň jednoho?


Jestli Al-Fahim bude mít zájem o Buffona skutečně i v zimě a vysází za něj na stůl zmíněnou sumu, dá se očekávat, že ho  získá.


Vedení Juventusu se sice bije na prsou, že jejich klub je ekonomicky stabilní, tak štědrou nabídku za jednatřicetiletého fotbalistu však zřejmě neodmítne.

Pokud by se tak opravdu stalo, Buffon by se v Manchesteru City mohl klidně sejít nejen s Ronaldem a Toressem, ale třeba i s Ronaldinhem, Lionelem Messim či Davidem Villou.


Ty všechny se prý Al-Fahim v zimě pokusí získat. Podaří se mu přivést alespoň některého z nich?


hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události