Hokej

ON-LINE: Roman Červenka o slávistické obhajobě titulu

ON-LINE: Roman Červenka o slávistické obhajobě titulu
Zdroj: tn.cz

Dnes začíná hokejová O2 extraliga. Jako mistr do ní vstoupí HC Slavia Praha, ale obhajobu titulu jí bude chtít pokazit více týmů.

Kádr hokejistů mistrovské Slavie nedoznal před novou sezonou velkých změn. Na zahraniční angažmá do Avangardu Omsk však zamířila jedna z klíčových postav boje o titul, útočník Jakub Klepiš. Zkušený útočník Michal Sup si vyzkouší německou nejvyšší soutěž v Duisburgu a slovenský centr Igor Rataj odešel do Košic. Jinak bude mít tým své stálé tahouny, mezi nimi i reprezentanta Romana Červenku, který byl hostem našeho on-line rozhovoru.

ODPOVĚDI ROMANA ČERVENKY SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE.


Tým trenéra, generálního manažera a zároveň spolumajitele Slavie Vladimíra Růžičky, který bude v nadcházejících dvou sezonách trénovat i českou reprezentaci, doplnil pouze střední útočník Milan Kraft, jenž přišel z Karlových Varů.


Do domácí soutěže se před novou sezonou vrátili Martin Ručinský, David Výborný a Libor Procházka, kteří obléknou dres pražské Sparty. Za mateřskou Plzeň bude nastupovat Martin Straka. Liberci bude v útoku na vysněnou účast ve finále pomáhat obránce Jaroslav Modrý, vylepšit výsledky Vítkovic se bude snažit Václav Varaďa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události