Fotbal

Nedvěd zápas s Petrohradem nezvykle prožíval

Český záložník Juventusu Turín Pavel Nedvěd středeční návrat do Ligy mistrů prožíval naplno.

V zápase, ve kterém vystřelil domácímu Juventusu tři body Alessandro Del Piero, se představil i bývalý reprezentační kapitán Pavel "Méďa" Nedvěd. Po utkání přiznal, že si návrat do Ligy mistrů užil a je šťastný, že Juvenstus ruský Petrohrad porazil.

Vítězný návrat po dvouleté pauze

Juventus se do základní skupiny Ligy mistrů vrátil po dvou letech, kdy byl po úplatkářské aféře vyřazen z italské Serie A. Pavel Nedvěd u týmu zůstal a vybojoval okamžitý postup zpět. "Takové zápasy hraju hodně často, ale tenhle byl opravdu zvláštní. Měl spoustu emocí. Jak mezi fanoušky, tak i mezi hráči,“ podělil se o své dojmy Pavel Nedvěd.


Každý věděl, že to bude pro Juventus velký den. "Snažili jsme se podle toho k zápasu přistoupit. V první půli jsme hráli hodně dobře a konečný výsledek je pro nás skvělý,“ řekl po výhře 1:0 nad Petrohradem.

Spokojený "generál" Staré dámy

Prezident Juventusu Giovanni Cobolli Gigli také hubenou výhru nad ruským týmem hodnotil vysoko. „Vždyť Zenit loni vyhrál Pohár UEFA a letos i Superpohár,“ upozornil. „V závěru jsme si zasloužili i další gól. Ale jsme spokojeni. Výborně zahrál Del Piero, viděli jste, jak ten gól slavil? Nikdy jsem neviděl u něho takovou radost,“ dodal Gigli. I to dokazuje, jak moc chce letos Juventus uspět.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události