Fotbal

Petr Uličný: Remízu bereme všemi deseti!

Zatímco olomoucký kouč byl ze zisku jednoho bodu rozladěný, Uličný byl za něj rád.

Fotbalisté Olomouce si po dvou porážkách venku chtěli spravit chuť v domácím zápase s ambiciózním Brnem. Jenže souboj týmů, které ligu dobře začaly, ale pak na ně přišel výkonnostní útlum, vítěze neměl. 


Psotka neskrýval zklamání


"Remíza je pro nás určitě další ztráta,“ řekl po utkání trenér Sigmy Zdeněk Psotka. “Brno má sice vysokou kvalitu, ale dneska jsme byli lepší a měli jsme vyhrát. První gól jsme Brnu darovali vlastní chybou,“ zlobil se.


Přitom všechno by zřejmě dopadlo jinak, kdyby se krátce před přestávkou trefil z vyložené šance Brazilec Melinho. Ten postupoval sám na gólmana Lejsala, jenže slabá střela neměla naději na úspěch. “Jednoznačně tam chyběl větší důraz v koncovce,“ kroutil hlavou Psotka.Brněnský střelec Večeřa: V první půli to od nás bylo hodně špatné...


To jeho protějšek Petr Uličný uznal, že si jeho mužstvo v Olomouci nezasloužilo více než bod za remízu. “Vždycky chceme vyhrát, ale tentokrát musíme brát remízu všemi deseti,“ konstatoval protřelý kouč.


Olomouc totiž byla po většinu zápasu lepší. "To musím uznat. Hráli agresivně a rychle, hrozili především ze standardek. Ale ve druhém poločase už jsme Sigmu docela uhlídali,“ hledal pozitiva Uličný.


S tím souhlasil i střelec první branky hostů Karel Večeřa. “Nechali jsme domácí hodně hrát. V prvním poločase to bylo hodně špatné, po přestávce už jsme soupeře do takového tlaku nepustili,“ podotkl.


“Byli jsme pod tlakem, hlavně v prvním poločase, takže musíme brát remízu jako vítězství,“ uznal i jindy až nezdravě sebevědomý Aleš Besta.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události