Fotbal

Kladno žene Papadopulose před disciplinárku

Vedení Kladna se zlobí na boleslavského útočníka Michala Papadopulose, který Středočechům zranil dva hráče.

K inkriminovaným okamžikům došlo v první půli zápasu sedmého ligového kola mezi Mladou Boleslaví a Kladnem, jenž domácí vyhráli 2:1.


Otřes mozku po šesti minutách...


Již po necelých deseti minutách musel po souboji s domácím forvardem ze hry odstoupit hostující obránce Patrik Gross. Ten schytal nepříjemný, ale neúmyslný úder loktem a se zlomeným nosem a následným otřesem mozku pro něj zápas skončil. Na trávník se podle klubového lékaře nepodívá dva týdny.


Podobný osud potkal těsně před pauzou i jeho spoluhráče Pavla Bartoše, kterého Papadopulos nakopl ve vzduchu kolenem. Bartošův stav je vážnějšího charakteru – Kladnu by měl chybět minimálně dva měsíce.


Papadopulos nefauloval úmyslně


“V obou případech je podle nás zjevné, že se jednalo o fauly, které nebyly potrestány. Proto se obrátíme na odbornou komisi, aby to posoudila,“ řekl ředitel klubu Eduard Novák.


Papadopulos však potrestán nejspíš nebude. “Díval jsem se na to já i celá komise a můžu s čistým svědomím říct, že Papadopulosovy fauly nebyly úmyslné. To, že se zranili dva hráči, je samozřejmě politováníhodné a nepříjemné, ale trestat Papadopulose by nebylo správné,“ poznamenal pro tn.cz šéf komise sudích Luděk Macela.


Vyjádření samotného fotbalisty k incidentu se nám získat nepodařilo. V pátek dopoledne Papadopulos nezvedal mobilní telefon.

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události