Fotbal

Otec fotbalisty Berbatova se spoluhráči znásilnil bezbrannou ženu

Otec fotbalisty Berbatova se spoluhráči znásilnil bezbrannou ženu
Zdroj: oficiální zdroj

Temné tajemství rodiny fotbalisty Manchesteru United Dimitara Berbatova spatřilo světlo světa.

On je slavným fotbalistou, který obléká barvy jednoho z nejlepších týmů světa, kam přestoupil z londýnského Tottenhamu. Navíc je silně věřící. "Bibli nosím všude s sebou,“ nechal se slyšet. Ale jeho otec je zcela z jiného soudku. Také bývalý fotbalista, ale hlavně násilník nyní plní stránky britských novin. Jeho syn smutní, že tajemství Berbatovových zná celá Anglie.Se spoluhráči znásilnil norskou ženu

Mladému Dimitarovi bylo v té době pouze 18 měsíců a jistě netušil jakou má před sebou budoucnost. Jeho otec Ivan Berbatov v té době hrál za bulharský ligový tým Pirin Blagoevgrad. V létě 1983 Berbatov s týmem přebýval v hotelu Golden Sands v bulharské Varně, který patřil k oblíbeným místům skandinávských turistů. Během noci před zápasem se hráči seznámili s jednou ženou u baru. V té době jí bylo 34 let a představila se jako Rose. Tu poté odvlekli a společně brutálně znásilnili.


Když se plačící žena v roztrhaných šatech dostala po hrůzné noci na policii, oznámila, že byla skupinově znásilněna několika muži. Policie předvolala všechny zúčastněné hráče a postavila je do řady. Postižená žena pak vybrala z řady sedm z nich, mezi nimi byl i Ivan Berbatov. Hráči tvrdili, že ženě zaplatili a byla tam dobrovolně, ale policie po posouzení důkazů vynesla nekompromisní verdikt.

Dostal dva roky

Ivan Berbatov a další dva jeho spoluhráči dostali trest dva roky vězení. Další tři hráči si museli odsedět dokonce tři roky. Dimitar Berbatov byl tak v ranném dětství vychováván svou matkou. "Měli jsme těžký život, ale nikdy jsme si nestěžovali,“ uvedla matka Margarita. "Vše se stalo již dávno a Dimitar byl ještě velmi mladý, chtěli bychom na vše zapomenout,“ dodala žena, která se svým mužem i přes zmíněný exces zůstala.


"Dimitar si je se svým otcem blízký a nechá ho jezdit ve svém Mercedesu,“ uvedl zdroj blízký rodině. "Můj otec je ten nejlepší člověk, jakého znám. Naučil mě vše,“ nechal se slyšet Dimitar, který nyní svých slov možná lituje. V Anglii se totiž příběh jeho otce probírá ze všech stran. Je však otázkou, zda Berbatov o hříchu svého otce věděl, či se jej nyní dozvěděl z médií.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události