Fotbal

Naštvaný Horváth: Potřebujeme hádku v kabině!

Naštvaný Horváth: Potřebujeme hádku v kabině!

Zatímco fotbalisté Baníku se výsledkově i herně zvedli, jejich sobotní soupeř z Plzně tápe dál.

Viktoria Plzeň doma celkem jednoznačně nestačila na Ostravu a po prohře 1:3 má její trenér Jaroslav Šilhavý o čem přemýšlet.


Vzadu chybí kvalita


“Naše prohra byla zasloužená, Baník nás přehrál ve všech směrech. I přesto, že jsme se po poločase dostali kontaktní brankou zpět do hry, zase jsme udělali individuální chyby. A ty nás srazily dolů,“ řekl po utkání trenér Plzně Jaroslav Šilhavý. “Těch chyb bylo prostě hodně. Je to dané kvalitou. Každé mužstvo se staví odzadu a tam nám kvalita chybí,“ nebral si servítky západočeský stratég.


Večeřa výsledek bral, výkon svých svěřenců už nikoliv


To ostravský lodivod Karel Večeřa byl s tříbodovým ziskem velmi spokojený. “Jsem rád, že jsme vyhráli. Vítězství je zasloužené, mám ale některé výhrady k výkonu. Ta úvodní pasáž nevyšla, potom se nám začaly dařit hlavně rychlé přechody do útoku. Ještě jsme pak nevyužili i nějaké šance, což musíme v příštích zápasech napravit. Po neproměněné penaltě jsme byli také pasivní, což se mi hrubě nelíbilo,“ poznamenal Večeřa.


Horváth: Nejsme Real Madrid!


Hodně naštvaný byl po utkání záložník Plzně Pavel Horváth. “Nedokážeme si sáhnout na dno sil, je to zarážející. Každý musí vědět, od čeho je na hřišti. Přišlo mi, že jsme si jen přišli zahrát fotbal a takhle to dál nejde! Asi potřebujeme nějakou hádku v kabině,“ usoudil zkušený záložník.


“Nemůžeme hrát jako Real Madrid, je nás tady dvacet nadprůměrných ligových hráčů a na hřišti musíme jezdit. To, jak jsme hráli proti Baníku, je k ničemu. Chceme hrát evropské poháry, ale nad takovým výkonem se musíme příště zamyslet,“ dodal na závěr kapitán plzeňského mužstva.

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.