Fotbal

Heinz už je jednou nohou v Brně

Přestup fotbalisty Marka Heinze do Brna se zdá být hotovou záležitostí. Měl by být uzavřen v pondělí.

Český fotbalista a bývalý reprezentant Marek Heinz spojí svou další kariéru s brněnským klubem. "Před chvílí jsme dokončili jednání s francouzským partnerem a vypadá to nadějně. Mohu říct, že s Markem už jsme takřka dohodnutí na podmínkách smlouvy. Teď už jen záleži na konečném stanovisku protistrany," uvedl šéf brněnského klubu Roman Pros.

V Nantes si Heinz moc nezahraje

Jednatřicetiletý Heinz je hráčem druholigového Nantes, kde ovšem v nové sezoně nedostává příležitost. Proto by se rád vrátil do české ligy, v níž naposledy působil v dresu ostravského Baníku v roce 2004. "S Brnem mluvím měsíc a půl a spějeme k dohodě. Už jen čekám, jak dopadne jednání mezi manažery a Nantes. Pak by nic nemělo bránit tomu, abych přijel do Brna podepsat smlouvu," prohlásil Heinz. Podle Prose by mělo k oficiálnímu stvrzení kontraktu dojít v úterý.


Brno se zajímá také o útočníka Zbyňka Pospěcha z Artmedie Bratislava. "Čekáme na vyjádření majitele klubu, v pondělí ráno bychom mohli vědět víc," pravil Pros.

Pokud se podaří obě jednání dovést do zdárného konce, mohla by se na hrotu brněnského útoku oběvit zbrusu nová útočná dvojice.

hrc, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události