Baroš v Turecku zase řádil!

Potřetí za sebou vstřelil Milan Baroš dvě branky a pobláznil tak celý Istanbul.

Český fotbalový reprezentant Milan Baroš našel v tureckém Galatasaray ztracenou střeleckou formu. Jeho tým v nedělním zápase vyhrál 4:1 nad Konyasporem a posunul se na třetí místo ligové tabulky, kde na vedoucí Trabzonspor ztrácí dva body.

Střelecké galapředstavení

Baroš svými dvěma trefami nejen že potvrdil své střelecké schopnosti, ale byl hodně platný v kombinaci a velkou měrou se podílel i na zásahu svého spoluhráče Cassio Lincolna. Reprezentační kanonýr své střelecké probuzení potvrdil již po osmi minutách hry, kdy zakončil Lincolnovu akci a otevřel skóre. Hosté sice brzy srovnali a do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu 1:1, ovšem po změně stran se prosazoval už jen Galatasaray.

Nejprve Lincoln vrátil domácím náskok po spolupráci s Barošem, vzápětí si oba vyměnili role a Baroš svým druhým přesným zásahem vedení pojistil. Krátce nato vstřelil poslední gól zápasu Australan Harry Kewell, který před týdnem oslavil kulaté  třicáté narozeniny.

Baroš, který ze hřiště odešel v 82. minutě, tak na sebe po přestupu do Turecka může být pořádně hrdý.

Výsledky - 5. kolo:

Galatasaray - Konyaspor 4:1, Gaziantepspor - Denizlispor 2:1, Hacettepe - Ankaragücü 0:1, Kayserispor - Eskisehirspor 1:0.