Fotbal

Ibrahimovič z Interu: Derby vyhrál AC rozhodčí!

Švédský útočník Interu Milán Zlatan Ibrahimovič se po nedělním milánském derby a vítězství AC Milán 1:0 hodně zlobil na rozhodčího.

Ten prý AC Milán vydatně pomohl k výhře 1:0. Ibrahimovič tvrdí, že Inter byl lepší a zápas rozhodl Ronaldinhův gól z ofsajdu, který rozhodčí neměli uznat. "Městské derby vyhrál rozhodčí, nikoliv AC Milán,“ zlobil se po ostře sledovaném utkání Zlatan Ibrahimovič.

Videozáznam ukázal, že rozhodčí rozhodli správně

Až zpomalené záběry prokázaly, že Ibrahimovičovo obvinění nebylo pravdivé. Gól si můžete prohlédnout na videu.


 Nicméně slavný útočník si stále vedl svou a trval na tom, že gól neměl být uznán. Každopádně i kdyby se třeba na hlavu stavěl, výsledek zápasu už nezmění. "My jsme byli lepší, oni vyhráli,“ řekl vzteklým tónem. "Naše jediná chyba byla v tom, že jsme neskórovali. Jinak jsme více útočili a měli i více šancí. Na druhou stranu ale i takový je někdy fotbal,“ dodal už trochu klidnějším hlasem švédský kanonýr.

Jedna prohra nic nemění na vysokých cílech Interu

"Je to pořád jen jeden prohraný zápas, ale určitě nás to hodně mrzí. Uvidíme, co budeme říkat na konci soutěže. My hlavně musíme hrát pořád stejně naplno, bojovat a tvrdě makat,“ vysvětlil. "Samozřejmě chceme vyhrát každý zápas. V úterý doma musíme zvládnout zápas Ligy mistrů proti Werderu Brémy,“ zakončil.

Mourinho si pusu na špacír nepustil

Portugalský bouřlivák na lavičce Interu José Mourinho tentokrát zvolil diplomatický přístup. "AC Milán dal gól a my ne. Oni měli ještě dvě další šance, my jsme také nějaké měli a to i když jsme hráli v oslabení,“ vysvětlil prohru. Inter zápas dohrával v devíti, protože v 77. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen obránce Burdisso, o chvíli později uviděl rovnou červenou kartu tvrďák Materazzi. "Neviděl jsem na hřišti lepší tým, ale tak už to někdy bývá. O rozhodčím nemluvím, protože chci být v příštím zápase na lavičce,“ zakončil rozhovor Mourinho.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události