Fotbal

Liberec má po popravě Sparty tři zástupce v sestavě kola

Hned tři severočeští fotbalisté zaujali zástupce českých médií, kteří volí tradiční jedenáctku uplynulého kola Gambrinsu ligy.

Ani jeden fotbalista se v 8. kole první ligy nedostal do všech jedenácti ideálních sestav českých médií, z nichž se tvoří All Stars tým nejvyšší soutěže.


Deset hlasů od redakcí obdržel chorvatský rychlík Andrej Kerič, který v pondělní dohrávce dvěma trefami sestřelil Spartu. Ta si od Nisy odvezla před odvetou 1. kola Poháru UEFA nelichotivou prohru 0:3.

Klein v září válel

Na destrukci favorita se výbornými zákroky podílel brankář Zbyněk Hauzr, který se také v sestavě kola objevuje. Liberec v ní zastupuje i pondělní "vzdušný král", stoper Pavel Košťál. Deset hlasů si, stejně jako Kerič, vysloužil dvougólový střelec Ostravy Rudolf Otepka a taktéž dvojnásobný střelec Martin Klein z Teplic.


Obránce Klein nadchnul v zápase proti Zlínu především dalekonosnou dělovou z přímého kopu. O jeho výborné formě svědčí to, že se v sestavě kola ocitl již potřetí za sebou. Podruhé v řadě se v ní objevuje slávistický záložník Michael Tavares, kterého v ideální jedenáctce 8. kola doplňuje týmový kolega Matej Krajčík.

All Stars media 8. kola:

Hauzr (Liberec, 4 nominací) - Krajčík (Slavia, 9), Klein (Teplice, 10), Košťál (Liberec, 5),

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události